Tatar prispel gólom k výhre, Regenda v príprave na NHL zaznamenal siedmy bod

09.10.2022, 07:16
Autor:
TASRTASR

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar sa v poslednom prípravnom stretnutí pred novou sezónou NHL zapísal do streleckej listiny.

V úplnom závere skóroval do prázdnej bránky a zavŕšil víťazstvo New Jersey na ľade Bostonu 5:3. Tatar dal gól vo všetkých štyroch prípravných dueloch, v ktorých nastúpil.

Ďalší dvaja Slováci zaznamenali asistencie. Martin Fehérváry prispel k víťazstvu Washingtonu nad Columbusom 4:3 po predĺžení.

Asistoval aj Pavol Regenda, no Anaheim prehral s Los Angeles 3:6. Hráč Michaloviec v uplynulej sezóne sa napriek tomu stal najlepším strelcom v príprave Ducks, celkovo si zapísal 4 góly a pridal tri asistencie. Najlepší v tíme bol aj v hodnotení plus mínus s bilanciou +7. V tabuľke strelcov celej NHL mu patrilo v príprave druhé miesto.

Juraj Slafkovský nebodoval pri prehre Montrealu v Ottawe 2:3 po predĺžení, Canadiens neuspeli v príprave vo všetkých zápasoch. V obrane Tampy Bay pri výhre nad Floridou 5:2 nechýbal Erik Černák.

01 - Modified: 2024-10-04 10:43:51 - Feat.: - Title: Slováci v NHL očami experta: Slafkovský? Môže získať aspoň 60 bodov, pri Nemcovi hrozí kliatba druhej sezóny 02 - Modified: 2024-10-01 07:27:19 - Feat.: - Title: Samuela Honzeka vyhlásili za prvú hviezdu zápasu. Je to veľmi dobrý hráč, povedal tréner Calgary 03 - Modified: 2024-09-30 07:21:19 - Feat.: - Title: Patrik Koch bol najlepším hráčom na ľade, v drese Utahu si pripísal tri asistencie 04 - Modified: 2024-09-29 05:38:28 - Feat.: - Title: Slafkovský sa pobil v príprave NHL, obrancovi spôsobil tržnú ranu 05 - Modified: 2024-09-28 06:26:42 - Feat.: - Title: Okuliar strelil svoj prvý gól v príprave NHL, Florida však prehrala s Carolinou 2:8
menuLevel = 1, menuRoute = sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = sport, homepage = false
04. október 2024 20:57