Manchester United získal piatykrát Ligový pohár, rozhodol Ibrahimovič

26.02.2017, 18:49
Autor:
TASRTASR

Vo finále anglického futbalového Ligového pohára zvíťazil Manchester United nad Southamptonom 3:2. „Červení diabli“ získali trofej po piaty raz, naposledy v roku 2010. Ich nedeľný súper si na premiéru bude musieť počkať.

United viedli vo Wembley po prvom dejstve 2:1 zásluhou presných zásahov Zlatana Ibrahimoviča a Jesseho Lingarda, no Southampton krátko po prestávke vyrovnal. Trofej pre zverencov Joseho Mourinha zabezpečil tri minúty pred koncom riadneho hracieho času druhým gólom v stretnutí Ibrahimovič.

sumár:

Manchester United – Southampton 3:2 (2:1)

Góly: 19. a 87. Ibrahimovič, 38. Lingard – 45.+1 a 48. Gabbiadini

01 - Modified: 2024-10-02 08:55:18 - Feat.: - Title: Nezvyčajná situácia po zápase. Guardiola oznámil, že Weiss mladší končí s futbalovou kariérou 02 - Modified: 2024-10-01 21:39:10 - Feat.: - Title: Klubová superveľmoc Manchester City úradovala aj na Tehelnom poli. Diváci Slovan aj tak vytlieskali 03 - Modified: 2024-10-01 15:01:23 - Feat.: - Title: Britský novinár pre HN: Žiadna „béčková“ zostava dnes nehrozí, Guardiola berie duel so Slovanom veľmi vážne 04 - Modified: 2024-09-30 15:46:16 - Feat.: - Title: Vyrastal s Weissom i Makom v akadémii ManCity. „S Vladom sme ako bratia, lepšieho súpera si nemohol priať“ 05 - Modified: 2024-09-29 22:00:00 - Feat.: - Title: Samé superlatívy aj stratosférické sumy. Manchester City je kolos, aký na Tehelnom poli ešte nebol
menuLevel = 1, menuRoute = sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = sport, homepage = false
05. október 2024 09:40