StoryEditor

Hokejová ST extraliga

04.03.2003, 23:00

Nadstavbová časť hokejovej Slovenské telekomunikácie extraligy mala včera na programe druhé štvrťfinálové zápasy medzi dvojicami Trenčín -- Skalica a Košice -- Martin. Diváci na trenčianskom štadióne (6 150) videli oveľa dramatickejší duel ako v pondelok (4:0), ale s nešťastným koncom pre zverencov trénera Dušana Gregora. Hostia už na začiatku stretnutia potvrdili, že budú favorita viac trápiť a po góloch Ivičiča a Čárskeho viedli v 7. minúte 2:0. Prvá dvadsaťminútovka priniesla nečakané strelecké preteky, ktoré vyzneli lepšie pre Trenčanov (4:3). Vo zvyšných dvoch tretinách však strieľali len Skaličania, ktorí tak vyrovnali stav série na 1:1. V druhom včerajšom stretnutí sa presadil papierový favorit. Košickí hokejisti zdolali Martin 4:2, keď o svojom víťazstve rozhodli tromi gólmi v poslednej dvadsaťminútovke. Východniari tak napodobnili Slovan i Zvolen a po dvoch zápasoch vedú v sérii 2:0.
Košice -- Martin 4:1 (1:0, 0:0, 3:1), góly: 12. Vantroba, 45. a 58. Kroták, 47. Kledrowetz -- 54. Hudec, Trenčín -- Skalica 4:5 (4:3, 0:2, 0:0), góly: 8. Barinka, 13. Melichárek, 16. Heš, 18. Kóňa -- 4., 36. Ivičič, 7. Čársky, 11. Kocák, 21. Hujsa.

menuLevel = 1, menuRoute = sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = sport, homepage = false
06. október 2024 04:37