Tesné víťazstvo Artmedie

06.10.2005, 00:00
Autor:
TASRTASR

Slovenský futbalový majster Artmedia Bratislava zvíťazil v predohrávke úvodného zápasu štvrťfinále Slovenského pohára na domácom trávniku nad FC Senec. Domáci nastúpili bez viacerých hráčov základnej zostavy, ktorých nechal tréner Vladimír Weiss odpočívať. Tretí tím druhej ligy odohral v Petržalke nebojácnu partiu a už v 5. min. Moughfire nastrelil brvno. Artmedii sa podarilo prekonať defenzívny val hostí až tri minúty po prestávke, keď do šestnástky hostí vnikol Obžera a povedľa brankára Slovenčiaka strelil jediný gól stretnutia. O päť minút neskôr Obžera opečiatkoval brvno seneckej bránky. Hostí v poslednej dvadsaťminútovke oslabilo vylúčenie Awuda, Artmedia však presilu o jedného hráča na strelenie ďalšieho gólu nevyužila. Odvetné stretnutie je na programe 25. októbra v Senci. Slovenský pohár, štvrťfinále: Artmedia -- Senec 1:0 (0:0), gól: 48. Obžera, ČK: 72. Awudu (Senec), 1 185 divákov.

menuLevel = 1, menuRoute = sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = sport, homepage = false
05. október 2024 06:34