V Montreale strieľali slovenskí obrancovia

21.12.2005, 23:00
Autor:
TASRTASR

Ani dva góly slovenských obrancov nepomohli Ottawe v nočných zápasoch zámorskej NHL k víťazstvu nad Montrealom na jeho ľade. Prvým úspešným strelcom bol Andrej Mészároš v 25. minúte, a keď v 33. minúte mieril presne aj Zdeno Chára, Ottawa viedla už 3:0. Domáci však dvoma gólmi stihli ešte v druhej časti znížiť a v 45. minúte záverečnej tretiny aj vyrovnať. Tento stav potom vydržal až do predĺženia a samostatných nájazdov, v ktorých boli úspešnejší domáci. Výsledky NHL -- utorok: NY Rangers -- New Jersey 1:3, Carolina -- Tampa Bay 6:4, Detroit -- Columbus 4:3 sn, Montreal -- Ottawa 4:3 sn (za hostí Mészároš 1+0, Chára 1+0), Nashville -- Colorado 3:2, Phoenix -- St. Louis 4:5, San Jose -- Anaheim 4:2

menuLevel = 1, menuRoute = sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = sport, homepage = false
06. október 2024 11:25