StoryEditor

Málo alebo veľa? Odpoveď je 8 %

09.07.2024, 00:00

Zhodnocujte svoje peniaze ešte výhodnejšie, s výnosom až dvakrát ročne. Investovanie môže byť zložité, najmä keď chcete dosiahnuť rovnováhu medzi rizikom a návratnosťou. Pre mnohých investorov je správne nastavenie výnosu kľúčom k úspechu. Preto je výnos 8 % ročne tak akurát.

Voľbou pre investora, ktorý hľadá atraktívnu investíciu, môže byť dlhopis Proxper 8/2028 s výnosom 8 % ročne, ktorý vydáva emitent patriaci do investičnej skupiny Proxenta. Okrem atraktívneho výnosu ponúka aj zaujímavý bonus. Pravidelný príjem vďaka výnosu, ktorý sa vypláca každých šesť mesiacov. Splatnosť dlhopisu je 4 roky.

Prečo je ročný výnos 8 % výnos tak akurát?

Ročný výnos 8 % výnos je tak akurát, pretože môže poskytovať optimálnu rovnováhu medzi rizikom a návratnosťou. Nie je príliš vysoký, čo by naznačovalo neprimerané riziko, ale ani príliš nízky, čo by mohlo byť menej atraktívne pre investorov hľadajúcich solídny zisk. Tento stabilný a  predvídateľný ročný výnos je ideálny pre tých, ktorí hľadajú atraktívne investičné príležitosti, ako napríklad dlhopis Proxper.

3 dôvody, prečo investovať do dlhopisu Proxper 8/2028

  1. Viete, na čom ste: Dlhopis je investičný nástroj, pri ktorom už vopred viete, kedy a aký výnos z neho budete mať. V prípade dlhopisu Proxper 8/2028 je to 8 % ročne a výnos je vyplácaný každých 6 mesiacov, čo zabezpečuje pravidelný príjem.
  2. Limitovaný objem: Dlhopis Proxper 8/2028 je v predaji od 20. mája 2024 a jeho objem je limitovaný.
  3. Spoľahlivý partner: Proxenta je renomovaná investičná skupina s dlhodobou tradíciou a skúsenosťami, ktorá na finančnom trhu pôsobí už od roku 2009. S výberom vhodnej investície z portfólia Proxenty klientom pomáhajú skúsení osobní makléri, ktorí každému investorovi poskytujú poradenstvo a servis na mieru. Na finančnom trhu sú aktívni 12 – 23 rokov, a svojim klientom poskytujú kvalitné poradenstvo a služby.
image
Proxenta

Investovanie do dlhopisu Proxper je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú rovnováhu medzi rizikom a návratnosťou. Výnos 8 % ročne poskytuje predvídateľnosť a solídny zisk, čo z neho robí atraktívnu investičnú príležitosť. Zhodnocujte svoje peniaze ešte výhodnejšie s dlhopisom Proxper.

Investujte so slovenskou investičnou skupinou

Proxenta je silná a skúsená investičná skupina, ktorá sa radí na Slovensku medzi stabilných emitentov. V oblasti korporátnych dlhopisov je spoľahlivým investičným partnerom už 15 rokov a na trh priebežne prináša úspešné emisie. Skupina svoje aktivity sústreďuje do rezidenčných developerských projektov a potravinárskeho segmentu, v ktorých má dlhoročné skúsenosti. Skupina kladie dôraz na transparentnosť, stabilitu a dlhodobý rast, čo ju robí ideálnym partnerom pre investorov hľadajúcich výnosné investície. Bližšie informácie o aktuálnom dlhopise Proxper 8/2028 nájdete na www.proxenta.sk

Upozornenie: S investovaním je spojené riziko. Zverejnené informácie nie sú návrhom na uzatvorenie zmluvy, analýzou investičných príležitostí, investičným odporúčaním ani investičným poradenstvom a neberú do úvahy situáciu a osobné pomery jednotlivých investorov, ich finančnú situáciu, znalosti, skúsenosti, ciele alebo potreby. Finančné nástroje skupiny Proxenta, nemusia byť pre konkrétnych investorov vhodné. Bližšie informácie o rizikách spojených s jednotlivými finančnými nástrojmi, ako aj ďalšie informácie týkajúce sa investovania, sú zverejnené na www.proxenta.sk.

menuLevel = 1, menuRoute = pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = pr-clanky, homepage = false
10. júl 2024 11:09